O společnosti

Energie pro Českou republiku s.r.o.

Společnost Energie pro Českou republiku s.r.o. se věnuje výrobě propagačních předmětů a podpoře zájmových, nebo potřebných skupin - tak, abychom přes tuto společnost dali více síly / energie České republice.

V posledním čtvrtletí roku 2019 jsme spustili projekt "Nejlepší přítel", kdy 20% čistého zisku z tohoto projektů věnujeme na podporu psích útulků. Více informací o tomto projektu níže.


2019

ZALOŽENO


Podpora zájmových / potřebných skupin


Podporujte s námi ZVÍŘATA

Energie pro Českou repuliku s.r.o.

Dne 1.10.2019 jsme spustili projekt "Nejlepší přítel", který kloubí naše hlavní dvě činnosti, tedy výrobu propagačních produktů a podporu zájmových / potřebných skupin.

V rámci tohoto projektu jsme vytvořili 3 balíčky produktů, kdy každý obsahuje 6 produktů s vlastní grafikou "Nejlepší přítel". Každý z těchto balíčků je za stejnou cenu a tedy 2.999,- Kč, přičemž 20% z čistého zisku věnujeme na vybraný, nebo vybrané psí útulky v České republice (v závislosti na celkově získané sumě).

V rámci balíčků je možné pochopitelně následně specifikovat jak velikosti, tak typ oblečení (dámské / pánské) a to i napříč balíčky. Pojmenování balíčků na dámské, pánské a dětské považujte primárně za naši formu doporučení.


NAŠE SPOLEČNOSTI

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

ODESLAT FORMULÁŘ